Contact

Contact met ons algemeen secretariaat:
Telefoon: 070 – 361 30 61

Voor persaanvragen kunt u contact opnemen met de volgende personen:

Hoofd Voorlichting
Kees Berghuis

Plaatsvervangend Hoofd Voorlichting
Laura Huisman

Hoofd Communicatie partij/Campagnemanager
Bas Erlings
Email: b.erlings@vvd.nl

Algemeen e-mailadres Voorlichting
vvdvoorlichting@tweedekamer.nl

Persvoorlichters
Laura Huisman (V&J)
(Plv. Hoofd Voorlichting)
070-3182872
laura.huisman@tweedekamer.nl

Halbe Zijlstra (fractievoorzitter)
Tamara van Ark
Foort van Oosten
Ockje Tellegen
Malik Azmani

Femina Dolfsma (FIN, W&R, BZK, landbouw)
070-3182863
f.dolfsma@tweedekamer.nl

Aukje de Vries
Mark Harbers
Roald van der Linde
Hayke Veldman
Helma Neppérus
Ingrid de Caluwé
Helma Lodders (deel pensioenen)
Anoushka Schut (deel SZW)
Bas van ‘t Wout

Michiel Peters (Eerste Kamer, VWS, deel V&J)
070-3182977
m.peters@tweedekamer.nl

Arno Rutte
Leendert de Lange
Sjoerd Potters
Ybeltje Berckmoes
Brigitte van der Burg
Anouchka van Miltenburg
Erik Ziengs (deel VWS)
Anoushka Schut (deel VWS)
Betty de Boer
Barbara Visser
Eerste Kamer
Teldersstichting

Tim Versnel (BuZa, Def, OCW)
070-3182864
t.versnel@tweedekamer.nl

Han ten Broeke
Ronald Vuijk
Fred Teeven
Anne Mulder
Ton Elias
Karin Straus
Pieter Duisenberg
Daniël van der Ree
André Bosman

Charlotte Fritschy
c.fritschy@tweedekamer.nl

Joost Taverne
Jeroen van Wijngaarden
Remco Bosma
Michiel van Veen
Helma Lodders (deel EZ)
Erik Ziengs (deel EZ)
Remco Dijkstra
Rudmer Heerema
Perjan Moors
Chantal Nijkerken

Heb je andere vragen? Laat het ons hieronder weten.

Help ons Nederland te verbeteren.
In gesprek met onze Kamerleden? Kom langs in de Tweede Kamer.
meld je aan
Meedoen met de VVD?
Word lid